החלפת מנעול בחיפה

המנעול בדלת הבית, הוא זה שמגן עלינו מפני חדירת אנשים זרים ומקנה לנו ביטחון מלא כאשר אנו לא בבית או בשעות לילה מאוחרות כאשר כולם ישנים. על מנת למגן את ביתכם בצורה הטובה ביותר, עליכם להשקיע רבות בכל הקשור לבחירת מנעולים איכותיים, אותם תוכלו למצוא בכל חנות מנעולים בחיפה. לרוב, בחנויות אלו תוכלו למצוא מגוון רב של סוגי מנעולים, חלקם איכותיים וחלקם פחות, לכן עליכם להקפיד בעת הבחירה ולבחור את הטובים והאיכותיים ביותר.

מבצע על החלפת מנעולים 

מנעולים בחיפה תוכלו למצוא או אצל מנעולנים המגיעים עד לפתח ביתכם ויחליפו את המנעול הישן בחדש, או אצל חנויות המציעות החלפת מנעולים בחיפה ומציעים לכם מבחר רב של סוגים. 

כיצד תדעו כי מדובר במנעול איכותי?

מנעול איכותי ומקצועי, הוא כזה שלוקח זמן רב לפרוץ אותו. הרי, כיום פורצים צריכים זמן מסוים על מנת לפרוץ לבית כמה שיותר מהר על מנת שלא יתפסו אותם, כך שמנעול שקשה לפרוץ אותו, הוא מנעול חזק שלוקח לפחות 5 דקות לפרוץ אותו, אך מנגד, ישנם מנעולים אשר קלים לפריצה, אותם לוקח דקה או שניים לפרוץ, שכך הסיכוי גבוה יותר לפריצה כאשר מדובר במנעול קל. כיום פורצים יודעים לזהות במהירות רבה מנעולים קלים לפריצה, שכך אם מנעול ביתכם חזק ואיכותי, סביר להניח שהפורץ לא ייקח סיכון ויעבור לדלת הבאה. 

מתי מומלץ להחליף מנעול?

החלפת מנעול בדלת הבית, מומלצת בכמה סיבות מסוימות, אך טרם ההחלפה, חשוב לבחור חברה או בעל מקצוע המציעים החלפת מנעולים ומפתחות בחיפה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. לרוב, תוכלו למצוא חנויות מנעולים בחיפה המציעות גם את החלפת המנעול על ידי בעל מקצוע וגם אפשרות של רכישת המנעול להתקנתו באופן עצמאי לבדכם. כמובן שכדאי להיעזר במנעולן מקצועי בחיפה שיתקין לכם את המנעול, שהרי החלפתו דורשת ידע מסוים ודיוק רב בעת העבודה. 

צילינדר להחלפה בחיפה

את המנעולים רצוי להחליף במקרים אלו:

במקרה של חלודה במנעול – חלודה יכולה לגרום למנעול להישחק ולהרס, מה שיום אחד תוכלו לגלות כי המפתח אינו פותח כלל את הדלת, לכן אם אתם מגלים קושי לפתוח את הדלת על ידי המפתח או רואים חלודה – זה הזמן להחליף למנעול חדש. 

במקרה של מנעול חורק – במקרה זה, לעיתים ניתן על ידי שמן לפתוח את הבעיה, אך אם שמן אינו עוזר, כדאי להחליף את המנעול לטובת מנעול חדש יותר. 

במקרה של אובדן או גניבת מפתחות – חשוב להחליף מנעול, על מנת שלא ייווצר מצב שמישהו ימצא את המפתח ויכנס לביתכם.

במידה והנכם מעוניינים לשדרג למנעול חדש יותר – מקרה כזה הוא קלאסי ונראה כי אנשים רבים מבצעים זאת אחת לכמה שנים. 

במקרה של ניסיון פריצה לביתכם – לרוב מדובר על פורצים שניסו להשחית את המנעול וברוב המקרים לא ניתן לתקן אותו.

מידע נוסף שיכול לעניין אותך:

– דגשים לבחירות פורץ מנעולים

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790