החלפת מנעול בחיפה

בחירת פורץ מנעולים – דגשים לבחירה נכונה

האישור הנדרש ממשטרת ישראל

בראש ובראשונה חשוב מאוד לדעת שלא כל אחד יכול להגיע סתם כך ולפרוץ עבור מישהו את הדירה, את הרכב, את דלת המשרד או כל מנעול אחר. אחרי הכול, אנו חיים במדינת חוק, וגם מי שיש לו את  הידע והכלים לבצע פריצת מנעולים אינו מורשה לעשות זאת אלא אם כן הוא מספק שירותי מנעולן מוסמך באישור משטרת ישראל. אישור זה ניתן לאחר שאיש המקצוע נבדק לגבי עברו כדי לזהות שאינו בעל כוונות לא חוקיות במהלך שירותי הפריצה שיספק.

הזמינות שמסייעת במצבי לחץ

שירות אומן המפתח ללקוחותינו

כשאנו מדברים על זמן, כל אחד מאתנו מבין כיצד המשימות היומיומיות הן כאלה שאי אפשר לוותר עליהן או לדחות אותן. לכן ברגע שדלת מסוימת נתקעת לנו אנו מרגישים חסרי אונים והופכים לעצבניים בגלל חוסר יכולתנו להמשיך בשגרת יומנו העמוסה. פורץ מנעולים שמציג גם אפשרות להגעה מהירה לכל נקודה שאליה מזמינים אותו וגם מענה לקריאות במשך 24 שעות של היממה, הוא זה שכדאי מאוד להסתמך עליו במקרים של צורך בפריצה.

הציוד המתאים שמונע נזקים

מנעולן מקצועי אינו מוותר על שימוש בכלי עבודה מתקדמים ואיכותיים כדי לבצע את עבודות הפריצה. בין אם מדובר על דלת של בית או משרד ובין אם מדובר על דלת הרכב או אפילו על כספת, הרי שלכל משימה יש את הכלים המתאימים לה. חשוב להבין עד כמה ציוד מקצועי שונה לגמרי מלקיחת מברג או פטיש סתם כך כדי לדפוק על המנעול או לשחק עם הבריח שלו. המקצועיות באה לידי ביטוי בשימוש זהיר בכלים נכונים בכל פריצה ופריצה.

שירות מנעולן בחיפה ובקריות

הניסיון שהופך כל שירות למדויק ומהיר

יפה לראות כיצד פורץ מנעולים מנוסה עושה שירות נהדר עבור כל לקוח שלו. החל מהגעה מהירה למקום התקלה, דרך איתור וזיהוי מהירים של התקלה, וכלה בפריצת כל מנעול בצורה אלגנטית ונקייה, יכול כל אחד לראות עד כמה בעל ניסיון הוא גם בעל יתרונות רבים. שירות כזה מונע מלקוחות רבים חששות לגבי גרימת נזק למנעול או לדלת, ובנוסף לכך לא מבזבזים זמן בגלל אדם שאינו יודע בדיוק מה לעשות מול מנעול שנתקע בצורה מאתגרת.

 רבים הם אלו שחוששים כי ברגע שיתקעו מול דלת מסוימת ללא כל יכולת לפתוח או לסגור אותה בעצמם, הם ישלמו על כך ביוקר, תרתי משמע. הכוונה היא שאנו חוששים מבעל מקצוע שיגיע

בדיוק באחד הרגעים הכי בעייתיים שלנו, ודווקא אז ידרוש מחיר מופקע עבור שירותיו. במקרים כאלו אנו חשים מנוצלים ורוצים לזעוק על אי הגינותו של בעל המקצוע. לכן חשוב למצוא את מי שמבקש מחיר שפוי במיוחד ברגע שבו אתם צריכים אותו יותר מכל.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790