מנעולן ב

תקועים מחוץ לדלת? איך להימנע מכך?

 דלת הבית אינה נפתחת? אבדו או נגנבו לכם מפתחות הבית? דלת המחסן חורקת ואינה פתחת? נשברו לכם המפתחות במנעול? אין מנוס כי הנכם זקוקים לשירותיו של פורץ מקצועי, אך כיצד תוכלו למצוא פורץ שהוא גם אמין, גם מקצועי וגם בעל רישיון לעסוק בתחום? וכמובן גם אחד שלוקח מחיר אטרקטיבי המתאים לכיסכם? את כל התשובות לשאלות אלו תוכלו למצוא כאן!  

להיתקע מחוץ לבית ללא מפתחות או גרוע מכל עם דלת שאינה נפתחת מכל סיבה, הוא ללא ספק מקרה די מתסכל ולא נעים, שהרי אף אחד לא היה מאחל לעצמו מקרה מביך שכזה. לצערנו, מקרים אלו קורים לא מעט ובדיוק בשל סיבות אלו, בכל עיר ניתן למצוא מספר רב של פורצים אשר מעניקים שירות ללקוחותיהם בכל שעות היממה 24/7 ואפילו בשבתות וחגים, שהרי, לא ניתן לדעת מתי מקרים אלו יקרו. כיום, פורץ דלתות מחויב להחזיק ברישיון מיוחד אותו הוא חייב לשאת עימו בעל פריצה, שהרי פריצה ללא רישיון זה היא עבירה פלילית לכל דבר, לכן כאשר מזמינים שירותי פריצה יש לוודא כי אותו פורץ אכן מחזיק ברישיון שכזה, על מנת שלא תתקלו בפורץ חאפר או חובבן. 

פריצת מנעול באישור המשטרה 

כיצד תוכלו להיום בטוחים שתקבלו מחיר אטרקטיבי בגין הפריצה?

בהזמנת פורץ דלתות מעבר לעובדה כי יש לייחס חשיבות לרישיונו וניסיונו של הפורץ, חשוב לקבל מחיר אטרקטיבי. שימו לב כי ישנם פורצים אשר יוכלו לנצל כביכול את מצב החירום והלחץ בו אתם נתונים כדי לקחת מחיר מופרז בגין שירות הפריצה, לכן חשוב שלא לשדר לחץ בשיחת הטלפון עם הפורץ וכמובן לבצע סקר שוק טלפוני בין כמה פורצים, על מנת לאמוד את מחיר הפריצה. לכן, תוכלו לחפש ברשת גוגל ובפורטלים שונים פורצים אשר נותנים שירות באזור הרצוי ולהתקשר לכמה פורצים ולשאול מה המחיר אותו הם מבקשים. באותה הזדמנות תוכלו לשאול שאלות את הפורץ ולהתרשם ממנו. במידה והפורץ לא נשמע לכם אמין בשיחת הטלפון, פשוט עברו להבא בתור, חבל לבזבז זמן במקרים אלו. 

דלת עץ חסינה לפריצות

כיצד תוכלו למנוע מקרי חירום מראש?

דלת הבית ובכלל כל דלת אחרת, נמצאת בשימוש יום יומי בתדירות גבוה יחסית, שהרי לפחות כמה פעמים ביום הדלת נפתחת ונסגרת, לכן היא יכולה להישחק עם השנים והמנעול והצילינדר בה יכולים להיהרס. חשוב לציין כי במידה וישנה תקלה בדלת הבית, יש להיות ערניים לה, מכיוון שדלת בעייתית וחורקת שאינה מטופלת בזמן, יכולה בקלות לגרום למקרה חירום בו הדלת לא תפתח כלל וכלל, שאז תזדקקו בדחיפות לשירותי פריצה על ידי פורץ דלתות, שאז הפריצה עלולה לעלות לכם הרבה יותר כסף מאשר תיקון התקלה בדלת. לכן, גלו ערנות ובמקרה של תקלה הזמינו בדחיפות מנעולן מקצועי.

נכתב בחסות אבישי המנעולן – מנעולן מוסמך בבאר שבע

למידע נוסף על פורץ מנעולים בקריות כנסו!

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790