פריצת כספת בחיפה על ידי צוות אומן המפתח

פריצת כספות בחיפה והסביבה

תיקון כספות בחיפה – שירות מהיר ומקצועי של חברת אומן המפתח. השירות מתבצע עבור כל סוגי הדפסות 24/7!בנוסף חברת אומן המפתח מבצעת פריצת ומכירת כספות

פריצת כספת על ידי אומן המפתח      

כיום, נראה כי אנשים רבים מחזיקים ברשותם כספת, הן לשימוש ביתי עבור אחסון פרטים יקרי ערך או לאחסון נשק, או בעלי חנויות ומשרדים אשר מחזיקים ברשותם כספת כבדה שמטרתה להגן על פריטים יקרים או מסמכים חשובים. כספת למעשה נועדה להבטיח לכם הגנה מלאה על הפריטים הנמצאים בתוכה מפני פריצה לא רצויה על ידי פורצים או מפני שריפה בבית או במשרד, בכך שלא ניתן לפרוץ אליה בקלות והיא לרוב עשויה מחומרים העמידים בפני אש. כיום, נראה כי תחום הכספות הולך ומתפתח בקצב מסחרר וישנם מנגנוני נעילה משוכללים ביותר הכוללים מנעולים מתוחכמים כמו – מנעול על ידי טביעת אצבע שהוא מנעול ביומטרי, מנעולים אלקטרונים על ידי הקשת קוד, מנעולים עם מספרים מסתובבים, מנעולים הנסגרים ונפתחים על ידי מפתחות מיוחדים ועוד סוגים רבים של מנגנונים על פי מיטב הטכנולוגיה המתקדמת בשוק. 

דלתות הכספת, בבתים ומשרדים רבים נפתחות ונסגרות כמה פעמים ביום, כך שלאורך השנים הן יכולות להישחק ולהישבר מה שמצריך להזמין שירותי בעל מקצוע המציע – תיקון כספות חיפה בצורה מקצועית לחלוטין. בבחירת בעל מקצוע, חשוב לוודא כי הוא אכן מכיר את סוג הכספת שברשותכם, אך אם תבחרו מנעולן בעל ניסיון רב של שנים בתחום, סביר להניח כי הוא אכן מכיר היטב את כל סוגי הכספות בשוק ואת כל סוגי מנגנוני הנעילה. 

פריצת כספת בחיפה על ידי צוות אומן המפתח

סוגי תקלות נפוצות שיכולות לקרות בכספת

מנעול תקול שאינו נפתח מכל סיבה –  תקלה זאת היא די נפוצה בקרב אנשים אשר משתמשים באופן יום יומי בכספות ובמקרים אלו, נראה שאין מנוס אלה להזמין בעל מקצוע שיבצע תיקון כספות חיפה בצורה מקצועית מבלי לגרום נזק לכספת עצמה. בתום הפריצה או התיקון, לרוב המנעולן יחליף לכם למנעול חדש, כך תוכלו לשוב ולהשתמש בכספת ללא בעיות.  

תקלה בקוד המנעול – מקרה זה יכול לקרות בשגרת היום יום, כך שהמנעול נתקע למרות שהקשתם את הקוד הנכון. במקרה זה, יש לפרוץ לכספת בבטחה או לאפס את הקוד.   

דלת הכספת אינה נפתחת –  מקרה זה קורה כאשר מדובר בדלת ישנה כאשר קיים בלאי בדלת או תקלה בציר, בחריצים או בפינים של הכספת. גם במקרה זה, יש צורך להיעזר במנעולן מקצועי שיתקן את הדלת ויחזיר לכם את הדלת לקדמותה.   

שכיחת קוד פתיחת הכספת – מקרה זה יכול לקרות כאשר מדובר בקוד מסובך, בכספת שלא פותחים לעיתים קרובות או במקרים בהם מדובר בכספת ישנה שנשכחה במרתף ולאחר כמה שנים מוצאים אותה. במקרים אלו, יש צורף לפרוץ את הכספת בבטחה מבלי לגרום לדלת או למנעול על ידי פורץ מקצועי.    

גניבה או אובדן מפתחות – מקרים אלו יכולים לקרות לא מעט, שהרי אנשים רבים שומרים את מפתחות הכספת בצרור וכשהוא אבד או נגנב יש צורך לבצע פריצה. 

למידע נוסך כל שירותיו של מנעולן בחיפה לחצו!

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790