שיפוץ וציפוי דלת פלדלת על ידי אומן המפתח

תיקון דלתות בחיפה

חברת אומן המפתח מספקת שירות תיקון דלתות בחיפה, תיקון כל דלת על ידיי צוות מקצועי 24/7.

מבצע על החלפת מנעולים

דלתות נמצאות בשימוש יום יומי בכל בית או עסק ונראה כי במשך השנים בשל שימוש סביר הם יכולות להתקלקל או להישבר, הרי לבל נשכח כי הן בשימוש יום יומי במהלך היום הן בסגירת הדלת והן בפתיחתה. לעיתים, אין צורך כלל וכלל להחליף דלת תקולה או שחוקה, אלה להזמין מנעולן בחיפה המציע תיקון דלתות בחיפה בצורה מקצועית על ידי ידע רב וכלים הנמצאים ברשותו. כיום, לאור התפתחות תחום הדלתות והעיצובים הרבים הקיימים בשוק, נראה כי יש לא מעט סוגי דלתות העשויות מחומרים שונים כמו – דלתות עשויות מעץ מלא, מאלומיניום, דלתות רב בריח או פלדלת, דלתות בשילוב זכוכית או בשילוב אלומיניום עם ניקל, דלתות מפח, מברזל ועוד סוגים שונים ומגוונים של דלתות המגנות על דיירי הבית או שומרות על פרטיות של דייר הבית בחדרים הפנימיים בבית או במשרד.  

באלו מקרים ניתן לתקן דלת תקולה?

תיקון דלתות יכולים להיות במקרים שונים, שהרי דלתות יכולות להישחק עם השנים מריבוי פתיחה וסגירה במהלך היום ואף בבתים בהם ילדים טורקים את דלת חדרם או את דלת הכניסה לבית בתדירות גבוהה. כיום בהרבה מקרים אין צורך להחליף דלתות תקולות ולרכוש חדשות אלה ניתן לתקנם על ידי מנעולנים מסוימים המעניקים גם את שירותים אלו. חשוב לציין כי תיקון דלתות עץ בחיפה או כל סוג דלת אחרת, חייבת להיעשות רק על ידי מנעון מקצועי אשר לו ידע בתיקון דלתות ולא רק בשירותי מנעולנות. 

שירות תיקון דלתות הינו יעיל במקרים מסוימים בה הדלת מכל סיבה אינה נפתחת או נסגרת בצורה חלקה או במקרים הבאים: במקרה שהדלת יצאה הציר הראשי, תקלה בידית או בעינית, במקרה בו הדלת יושבת על ציר רעוע ועלולה ליפול, במקרים בהם המנעול או הצילינדר של הדלת נהרס מכל סיבה, במקרים של פריצה או ניסיון פריצה בו הפורצים השחיתו את דלת הכניסה, או במקרים בהם אנשים מעוניינים לצבוע את הדלת ולרענן אותה על ידי צביעה או הדבקת טפט מיוחד ואופנתי.  

שיוף תיקון ושיפוץ דלת בבית פרטי בחיפה על ידי אומן המפתח

תיקון דלתות עץ

תיקון דלתות עץ בחיפה או תיקון דלתות פנים בחיפה, הם המקרים הפופולריים ביותר, שהרי כיום רוב דלתות הפנים מיוצרות מחומר עץ ולעתים הם יכולות להישחק או להישבר מכל מיני סיבות כמו – חיות מחמד ששורטות את הדלת, שבר בדלת או בעיה במנעול ובסיבות נוספות אחרות. בכל מקרה בו יש צורך לבצע תיקון דלתות פנים בחיפה, חשוב לדעת כי תיקון זה חייב להתבצע רק על ידי בעל מקצוע מיומן, שהרי חוסר ידע ומקצועיות בכל הקשור לתיקונים אלו, יוכלו להסתיים במפח נפש ובתסכול רב כאשר התוצאות אינן לפי שביעות רצונכם ושלא לדבר על הכסף שתפסידו. לכן, טרם הזמנת השירות, בדקו היטב אודות אמינותו ומקצועיותו של בעל המקצוע.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790