שיפוץ וציפוי דלת פלדלת על ידי אומן המפתח

ציפוי ושיפוץ לדלת פלדלת

מי שרוכש דלת פלדלת לבית שלו יודע שזו הבחירה הנכונה על מנת להגן על פנים הבית ועל בני המשפחה. מדובר בדלתות פלדה מובילות, מתקדמות מאד ובעלות מנגוני נעילה לא פחות ממעולים. כיום ידוע שדלתות פלדלת הן המובילות בשוק וחשוב מאד שאיש מקצוע (כמו למשל מנעולן בחיפה) יהיה זה שיתקין אותה וייתן לבעל הדירה את ההנחיות המדויקות לתפעול נכון של הדלת ושל מנגוני הנעילה והמפתח. נשאלת השאלה – מה בנוגע לעיצוב והמראה של הדלת?

אומן המפתח מחליף צילינדר בחיפה

כיום קיימים אמנם כמה סוגים ודגמים של שלתות פלדלת אך המגוון מצומצם ומי שמעוניין בעיצוב מיוחד או כזה בהתאמה אישית – לא בהכרח יוכל להשיג. האפשרויות העומדות בפניו הן הדבקת ציפוי לדלת או שיפוץ שלה. ניתן להיעזר באיש מקצוע לשם כך ואכן הרבה מנעולנים בקריות יידעו לתת שירות וייעוץ בנושא זה אך ישנם מקרים שבהם אפשר לשפץ או להצמיד ציפוי לדלת אפילו באופן עצמאי. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בצבעים המתאימים לצביעת הדלת, הדבקת אלמנטים שונים של עיצוב ונוי וכך בעצם לשנות באופן מוחלט את המראה של הדלת.

איך המנעולן יכול לסייע?

בטרם מתחילים בעבודת השיפוץ כדאי להתייעץ עם מנעולן בקריות (או בכל מקום אחר) על מנת לוודא שהתכנון לא יפגע במנגנון הנעילה ולא יגרום כל נזק ליעילות ותקינות הדלת. חשוב לדעת היכן מותר לצבוע, להדביק או לשפץ אך חשוב עוד יותר לדעת היכן אסור לגעת על מנת שלא להסב נזק חמור לדלת. דלת הפלדלת היא מה שמגן על הכניסה אל תוך הבית של אנשים זרים ולא מומלץ לסכן את יעילות הנעילה שלה.

דלת לאחר שיפוץ וציפוי על ידי אומן המפתח

מנעולנים בחיפה עוסקים לעיתים גם בייעוץ בטרם יתחיל לקוח זה או אחרת לשפץ את דלת הפלדלת שברשותו והם יוכלו להראות לו מה מותר ומה אסור. מכיוון שאי אפשר לאסור את עצם השיפוץ או הציפוי חשוב לפחות לקבל חוודת דעת מקצועית על התכנון על מנת שהדלת תמשיך להגן על מי שנמצא בתוך הבית ושהשיפוץ או הציפוי לא יבואו על חשבון הבטיחות.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790