פורץ מנעולים בחיפה

פתרונות למיגון חלונות בבית

בתכנון מיגון הבית, המקום הראשון שאנו חושבים להגן עליו הנו דלת הכניסה למבנה או לבית. אך גם אחרי שבחרנו דלת ביטחון, אחרי שהזמנו מנעולן שיתקין לנו מנעול איכותי, וגם אחרי שהתקנו אזעקה – עלינו לזכור כי דלת הכניסה אינה האפשרות היחידה להיכנס, וכיום אלו דווקא החלונות המהווים פרצה הקוראת לגנב. חברת סאן קונטרול מציעה שיטה מתוחכמת ומתקדמת להגנה גם על נקודות התורפה בביתכם, ומסבירה לנו איך נוכל להימנע מלפתוח "חלון הזדמנויות" לפשעי פריצה וגנבה.  

מיגון הבית והעסק 

מיגון הבית והעסק נעשה על ידי שורה של אמצעים אפקטיביים – פיזיים או טכניים – אשר באפשרותם לאותת לנו על סכנה קרובה או על פריצה שזה עתה מתבצעת. ככל שתקציב המיגון רחב יותר כך נוכל להוסיף יותר מעגלי אבטחה. יש לקחת בחשבון כי כיום הרבה מן החלונות, הוויטרינות והיציאות למרפסות עשויים זגוגית בלבד או שהם בעלי תריסים מפלסטיק הניתנים לשבירה בקלות – ולכן מועדים לפורענות. גם אם התקנתם מנעול נעילה, עבור הפורץ זהו מעבר פשוט וקל לפריצה. אנו ממליצים להקדיש מחשבה יתרה למיגון החלונות. בעת התייעצות עם מנעולן להתקנת מנגנוני נעילה יש לקחת בחשבון גם אותם. סורגים גם הם דרך יעילה למיגון, אך יחד עם ההרתעה הויזואלית יש גם חסרונות הנוגעים לפן האסתטי ולעלות התקנתם היקרה יחסית. מבחינה דקורטיבית, חלונות מעוצבים ומושקעים יאבדו את החן שלהם בעת התקנת סורגים.  
שירות אומן המפתח

מיגון חלונות – פתרון יעיל, נוח ואסתטי

מלבד הגנה מפריצות, מיגון חלונות מהווה גם אמצעי מיגון כנגד חום,  מיגון קרינה מייננת, סנוור, או הגנה מפני רסיסים כתוצאה מפיצוץ או הדף חזק. מלבד מנעולי תריס או מנעולי פין המתחברים למסגרת הפתח, ישנם גם מנגנוני נעילה מתוחכמים יותר. מנעולן מקצועי יוכל לתת לכם מענה לגבי הסוגים השונים הנתונים לרשותכם אשר יענו על הצרכים בהתאם לגודל הפתח, גובהו, צורת הפתיחה שלו וכן הלאה. על פי מידת האיום וגובה תקציבכם תוכלו להחליט כמה אתם רוצים להשקיע במנעול. זכרו כי בדלתות יציאה לחצר או בויטרינה יש צורך במנעול חכם יותר, בשל גודלן ונגישותן.

ציפוי זכוכית נגד פריצה

פתרון מיגון חלונות כולל ואפקטיבי ישלב בתוכו גם ציפוי מגן כנגד פריצה וכנגד הדף ורסיסים, ציפוי הגנה מפני קרינה סולארית, קרינת השמש ודהייה- תוך עיגון הציפוי למסגרת של החלונות. חשוב להדגיש כי ציפוי זכוכית זה מוכר על ידיד חברות הביטוח ומהווה אלטרנטיבה אפקטיבית לסורגים. ציפוי המגן שמציעה חברת סאן קונטרול מהווה זכוכית ביטחון לחלונכם ומעצים את חוסן החלון. מלבד הגנה יעילה נגד פריצות, יש חשיבות בהגנה על החלון מפני סוגים שונים של נזקים פוטנציאליים היכולים להיגרם עקב תופעות טבע למשל. על מנת לקבל מידע רלוונטי ואיכותי מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע כמו מנעולן בחיפה בחברתנו אשר יוכל להמליץ לכם על מיטב הפתרונות למיגון אופטימאלי לביתכם, בהתאם לתקציבכם. 
 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790