הדלתות לא מנחשות אתכם ונפתחות מעצמן? להלן 3 פעולות מומלצות

מוצאים את עצמכם נעמדים באמצע הלילה או אמצע היום מול דלת כניסה נעולה המסרבת להיפתח? מנסים להתמודד (ללא הצלחה יתרה) עם בעיית נעילה כזו או אחרת המותירה אתכם בחוץ או בפנים ואת הדלת נעולה? זה הזמן למספר עצות מעשיות אשר יאפשרו גם לכם להתמודד עם בעיית נעילה כזו או אחרת באמצע היום או הלילה…

במקום לנסות לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם פשוט יותר להזמין שירות מנעולנים

אחת מהטעויות הנפוצות בכל הנוגע להתמודדות עם דלתות נעולות המסרבות להיפתח נובעת מעצם הניסיון (של רבים מאיתנו) לפתוח או לפרוץ את הדלת באמצעות הפעלת כוח. ניסיון זה אומנם יכול (רק במקרים מסוימים) לסייע לכם לפתוח את הדלת אך לא בטוח שהדבר לא יזיק לגוף הדלת או למנגנוני הנעילה המותקנים בה ובמקרים גרועים יותר אף לגרום לנזק גופני לאותו אדם שהחליט לנסות את כוחו במהלך פריצת הדלת בכוחות עצמו. הפתרון הנוח, הקל והמהיר ביותר במקרים הוא הינו הזמנת שירות מנעולים המאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי של פריצת דלתות ומנגנוני נעילה שונים על ידי מנעולן מוסמך העוסק ומתמחה בנושא. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מנעולנים המספקים שירותי מנעולנים בכל רחבי הארץ, כאשר בערים הגדולות (וגם הקטנות) ברחבי הארץ תוכלו להסתייע בשירותי מנעולן מוסמך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

פורץ דלתות

הכנות לפני שמזמינים מנעולן?

כאשר אתם מזמינים שירות מנעולן בחיפה והצפון  או בכל עיר מגורים או אזור גיאוגרפי אחר בישראל, אנו ממליצים לכם לספק את מלוא המידע כבר בשיחת הטלפון וזאת על מנת שהמנעולן עימו אתם משוחחים יכול לאפיין את בעיית הנעילה עימה אתם מתמודדים, או לפחות יצליח לקבל מכם מידע מקדים אודות סוג הדלת ומנגנוני הנעילה בה.

כיצד בכל זאת ניתן לפרוץ דלתות בשיטת עשה זאת בעצמך? להלן כמה שיטות.

דלתות בהן מותקן צילינדר פשוט ניתנות לפריצה באמצעות סיכת ראש או סיכה משרדית

במידה והדלת הנעולה עימה אתם מתמודדים הינה בעלת צילינדר פשוט ובמידה ולא הצלחתם לאתר מנעולן מוסמך אשר יוכל לספק לכם את שירותיו בפרק זמן סביר, אנו ממליצים לכם לנסות לפרוץ את הדלת בעזרת סיכת ראש או סיכה משרדית. במקרים אלו, דחפו את ראש הסיכה אל תוך המנעול ובעזרת מפתח נסו להפעיל לחץ מתון על צידי המנעול. ברוב המקרים, הפעלת הלחץ המתון תאפשר את תזוזתו של הפין הפנימי המצוי בתוך הצילינדר ולאחר ששמעתם את תזוזת הפין משכו את הסיכה כלפי מעלה.

פריצת דלת באמצעות בקבוק שתייה מפלסטיק

במקרים בהם הדלת אותה אתם מנסים לפתוח ללא הצלחה הינה דלת בעלת ידי קבועה ולא דלת בעלת ידית נעה, תוכלו לפתוח אותה מבחוץ בעזרת בקבוק שתייה מפלסטיק וזאת בתנאי שהדלת המדוברת איננה נעולה אלא פשוט טרוקה ואתם לא יכולים לפתוח אותה מהצד בו אתם נמצאים. לצורך פתיחת הדלת במקרים אלו כל שתדרשו הוא בקבוק מפלסטיק ומספריים לחיתוך. לצורך פתיחת הדלת תדרשו לחתוך חתיכת פלסטיק קטנה מהבקבוק ואותה להכניס לתוך לשונית הדלת. לאחר מכן, משכו כלפי מטה את חתיכת הפלסטיק והדלת בחלק גדול מהמקרים (ושוב אנו מזכירים – במידה והיא איננה נעולה אלא רק טרוקה) הדלת תפתח בקלות ומבלי לגרום נזק למנגנון הנעילה.

 

.