פריצת מנעול בקרית אתא

פורץ מנעולים בקרית אתא

כאשר מדברים על שירותי פריצה, למעשה מדברים על מקרי חירום טורדניים אשר יכולים לקרות לכל אחד בכל זמן, אך לרוע המזל הם תמיד קורים דווקא בזמנים הכי לא נוחים, אך כמובן שאם היה אפשר לתאם אותם מראש, סביר להניח שאף אחד לא היה מזמן לעצמו מקרים שכאלה. שירותיו של פורץ מנעולים בקרית אתא הם מגוונים ומכילים בתוכם מגוון רב של שירותים כמו – פריצה לכל סוג הדלתות, פריצה לכל סוגי הרכבים, פריצה לכל סוגי הכספות, החלפת מנעולים וצילינדרים, החלפת ידיות, עיניות, תיקון פינים וחריצים של דלת הבית ועוד מגוון רב של שירותים החרכים לשמור לכם על ביטחון דיירי הבית.

מבצע על החלפת מנעולים 

חשיבות בחירת פורץ מקצוען

כאשר מדברים על שירותי פריצה, אין מקום לפשרות, הרי פריצה על ידי חובבן או חאפר, יכולים לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת, לכן אל תתפשרו על איכות בעל המקצוע ובחרו את הטוב ביותר. בבחירת פורץ מנעולים בקרית אתא חשוב לוודא בראש ובראשונה כי מדובר בפורץ אשר מחזיק ברישיון מיוחד לעסוק בתחום. את רישיון זה מקבלים מנעולנים ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. בעת הגעתו של הפורץ, יש לבקש ממנו שיציג את רישיון זה ויש לאמת כי אכן תמונתן מופיעה על גבי הרישיון. זכרו כי פריצה היא עבירה פלילית לכל דבר וודאי לא תרצו להיות שותפים לדבר עבירה.

מעבר להצגת הרישיון לפריצה, על הפורץ לוודא כי מדובר בדירה או ברכב אשר שייך למזמין הפריצה, על מנת לוודא שלא ייווצר מצב שפורץ אמיתי יזמין שירות פריצה לרכב או דירה שאינם שייכים לו כלל. במידה והפורץ מבקש מכם את דבר זה, תוכלו לוודא כי הוא אכן מקצוען ולא חובבן או חאפר. 

פריצת מנעול באישור המשטרה

כיצד תוכלו למצוא פורץ גם מיומן וגם זריז במקרי חירום, זריזות היא גולת הכותרת, שהרי במקרים אלו עליכם למצוא כמה שיותר מהר פורץ מנעולים בקרית אתא שיגיע אליכם במהירות האפשרית ויפרוץ את דלת הרכב או דלת הבית כך תוכלו לחזור במהירות לשגרת היום יום. אבל, חשוב להבין כי מהירות היא מהסטן כמו שאומרים, כך שעליכם לא לפעול בחיפזון בכל הקשור לבחירת פורץ. לכן, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק בין כמה פורצים ולהתרשם מהם בשיחת הטלפון, במידה והפורץ נשמע לכם לא אמין, עברו לפורץ הבא, אל תתעכבו. 

 

בבחירת הפורץ הקפידו לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • בחרו רק פורץ מנעולים בעל ניסיון וותק רב בתחום הפריצה והמנעולנות, הרי פריצה חייבת להיעשות במקצועיות רבה.
  • שימו לב כי הפורץ עובד עם רישיון ועליו מוטמעת תמונתו.
  • בדקו את זמינות הפורץ.
  • בקשו אחריות על התיקון או על המנעול שהוחלף וכמובן חשבונית המאשרת את הזמנת השירות והתשלום.
  • עשו סקר שוק כדי לאמוד את המחירים ובחרו רק מנעולן המציע מחיר אטרקטיבי והגון.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790