פורץ מנעולים ביקנעם

שירותים של מנעולנים ופורצים הם רבים וכוללים בתוכם גם שירותי חירום הניתנים במקרים בהם לא ניתן מכל סיבה להיכנס לרכב או לבית.  כיום, לאור ריבוי הפריצות באזורים רבים ברחבי הארץ, נראה כי אנשים רבים מחליפים את מנעול ביתם ומצטיידים במנעולים האיכותיים ביותר על מנת שלא להגיע למקרי חירום בה דלת הבית לא תפתח כלל וגם כדי להרגיש בטוחים יותר כאשר הם אינם בביתם או בשעות לילה מאוחרות. מעבר לעובדה כי אנשים מתקינים אמצעי מיגון לדלת אנשים מתקינים בביתם גם אזעקות ומצלמות אשר נועדו להקנות להם ביטחון רב. נראה כי כאשר מדובר במנעול הבית, אין מקום לפשרות וכדי למנוע מקרי חירום, חשוב מראש לתקן כל תקלה במנעול.

פריצת מנעול באישור המשטרה 

מהו מנעול איכותי?

אצל פורץ מנעולים ביקנעם תוכלו למצוא שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק, אך לאחר הפריצה ברוב המקרים יש צורך גם להחליף מנעול, מה שאומר שעליכם לבחור במנעול איכותי ביותר. אך מהו מנעול איכותי?  למעשה, מדברים על מנעול אשר לוקח לפחות כמה דקות לפרוץ אותו. ישנם מנעולים הקלים יותר לפריצה ונדרש פחות מדקה לפרוץ אותם שהם פחות איכותיים, אך לעומת זאת מנעול איכותי הוא אחד שיידרש לפחות כ – 5 דקות לפרוץ אותו. זמן זה הינו רלוונטי ואף קריטי מכיוון שפורצים זקוקים לכמה שפחות זמן כדי לפרוץ לבית וכאשר מדובר במנעול שקל לפרוץ אותו, יש סיכוי גבוהה יותר שפורצים יחדרו לביתכם, לעומת מנעולים שקשה לפרוץ אותם או שיש צורך לקדוח בצילינדר על מנת לפרוץ אותם, הם פחות ייפרצו.

פריצת מנעול ביקנעם על ידי אומן המפתח

 

האם כל אחד יכול לספק שירותי פריצה?

התשובה היא כן, אך כמובן בתנאים מסוימים. כיום, פורץ מנעולים ביקנעם, חייב להחזיק ברישיון מיוחד אותו הוא מקבל בגמר לימוד קורס מנעולנות ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. רישיון זה מעיד על אמינותו של הפורץ, שהרי פריצה ללא רישיון היא עבירה פלילית לכל דבר, לכך בעת הזמנת מנעולן עליכם לוודא כי הוא מחזיק ברשותו את רישיון זה עם תמונתו. פורץ מנעולים ביקנעם, לרוב הינו בעל ידע מקצועי והכרה של כל סוגי המנעולים, אך כאמור יש לוודא עימו מראש כי הוא אכן יודע לפרוץ את סוג דלת ביתכם.  

בצעו סקר שוק מעמיק טרם בחירת הפורץ

בכל מקרה של הזמנת פורץ, חשוב לבצע סקר  שוק טלפוני על מנת לאמוד את מחירי השוק באופן כללי. לרוב, אנשים נעשים לחוצים בעת פריצה והם אינם מבררים עם כמה מנעולנים, כך שלעיתים ישנם מנעולנים שיכולים לנצל את הלחץ בהם אנשים נמצאים ולגבות מחיר מופרז, לכם מעבר לכך שיש לבצע סקר שוק, חשוב שלא להישמע לחוצים בשיחת הטלפון, אלה בקשו לדעת מחיר של פריצה לסוג הדלת שברשותכם ובמידה ויש צורך להחליף צילינדר בקשו לדעת מה המחיר. 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790