כספות בחיפה

פורץ כספות בקריות

שירות פריצת כספות בקריות על ידיי הצוות המקצועי והמיומן של חברת אומן המפתח. שירות מהיר, מקצועי ואמין מובטח. פנו עכשיו ויגיע אליכם מנעולן מוסמך!

בכל משרד או עסק ואפילו בבתים פרטיים יש מידע רגיש או פריטים עקרי ערך עליהם שומרים היטב בתוך כספת הן מפני פריצה או גם מפני שריפה. פריטים אלו ומידע זה אסור שיגיע לידיהם של פורצים והם יכולים להיות מגוון רב של דברים כמו- מאגר נתונים של לקוחות החברה, תורמים, שותפים עסקיים, חוזים, כספים, חפצים יקרים, נשק ועוד מגוון רב של דברים אותם מאחסנים בכספת בבית, במשרד או בחנות. הסיוט של כל בעל עסק הוא – פריצה וגניבה של הכספת, אך עוד יותר כאשר מדובר על כספת שאינה נפתחת מכל סיבה שהיא או תקלה. תקלות אלו יכולות להיות בשל בלאי של הכספת, תקלה במנעול או במפתח, אובדן או גניבה של מפתחות, שכחת קוד אישי ועוד תקלות שונות. אך אל דאגה, במקרים אלו חשוב לקחת נשימה ארוכה וודאי שלא לנסות לפרוץ לבד את הכספת, מה שתוכלו לגרום לה ליותר נזק מאשר תועלת, אלה להזמין פורץ כספות בקריות שיפרוץ באופן מקצועי לכספת מבלי לגרום לה לנזק כלל וכלל.

מה עושים בשעת חירום כאשר הכספת אינה נפתחת?

ישנם עסקים בהם הכספת היא הדבר החשוב ביותר בעסק, כמו למשל- חנויות תכשיטים אשר מאחסנים את כל התכשיטים בכספת  וכאשר היא אינה נפתחת בשל תקלה, אין להם אופציה להוציא את התכשיטים ולמכור ללקוחות. כך שבמקרים אלו, יש צורך להזמין באופן מידי פורץ כספות בקריות, על מנת שתוכלו לשוב במהירות האפשרית לשגרת היום יום. במקרים אלו, חשוב לבחור היטב את הפורץ, שהרי ישנם סוגים רבים של מנעולים של כספות, חלקם מסובכות וקשות לפריצה וחלקם פחות, אך כאמור רק פורץ מקצוען יוכל לפרוץ לכל סוגי הכספות הקיימות בשוק, אך חשוב לתאם איתו מראש כי הוא מכיר היטב את סוג המנעול הקיים.

פריצת כספת על ידי אומן המפתח 

חשיבות בחירת פורץ מקצועי

בחירת פורץ מקצועי, היא לא עניין של מה בכך, שהרי פורץ חובבן או חאפר, יוכל לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת, לכן בצעו סקר שוק מעמיק בין כמה פורצים עד שתמצאו את הטוב ביותר. במהלך סקר השוק שהנכם מבצעים חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

הזמינו רק פורץ בעל רישיון – פורץ כספות בקריות, חייב לעבוד עם רישיון מיוחד לפריצה. את רישיון זה מקבלים הפורצים על ידי גופים רשמיים ועל ידי משטרת ישראל. לרוב פורצים אשר אינם מקצועיים, וודאי לא יחזיקו ברישיון שכזה, לכן וודאו זאת מראש. 

ניסיון וותק –  וודאו כי הפורץ הינו בעל ניסיון רב בכל הקשור לפריצת כספות, הרי ככל שיהיה לו יותר וותק, כך הוא יכיר יותר סוגי כספות.

מחיר אטרקטיבי – חשוב לבצע סקר שוק מעמיק בין כמה פורצים על מנת לאמוד את מחירי השוק, אך כמובן חשוב שלא להתפשר על אמינות ומקצועיות. 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790