כספות בחיפה

פורץ כספות בצפון

צוות אומן המפתח כאן לספק לכם שירות מקצועי של פריצת כספות 24/7!

כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר בטלפון 1800-780-790

כיום נראה כי אנשים רבים מחזיקים כספות הן בביתם הפרטי והן בחנות או במשרד. כספות הם מקום מצוין לאחסן דברים יקרים, כספים, מידע רגיש, תכשיטים יקרי ערך, נשק ועוד מגוון דברים נוספים היקרים לבעליהם. כספות למעשה משמשות את בעליהם גם מפני פורצים וגם מפני אש, שהרי הכספות הינם עמידות מפני אש.  לרוב,  אנשים פרטיים מחזיקים בביתם הפרטי בכספות קטנות, בעוד במשרדים וחנויות ניתן לראות כספות גדולות ומאסיביות המקובעות לקיר ובעלות משקל כבד ביותר, כך הסיכוי לגנוב את הכספת עצמה, הוא קשה יותר בשל משקלה.

פריצת כספת בחיפה על ידי צוות אומן המפתח 

סוגי הכספות משתנים בהתאם לצורך של כל אדם או עסק, חלקם בוחרים להתקין כספות גדולות ומאסיביות, וחלקם מסתפקים בכספת קטנה וקומפקטית, אך ללא ספק כאשר ישנה תקלה כל שהיא במנעול הכספת, או במקרה של שחכת קוד, אין זה משנה מהו סוג או גודל הכספת, אלה מדובר בצרה צרורה. אך אל דאגה כלל, במקרים אלו ניתן להזמין פורץ כספות בצפון שיבצע פריצה מקצועית לכספת, כך תוכלו לשוב במהרה לשגרת היום יום. 

לפרטים על פורץ כספות בצפון

סוגי תקלות במנעולים של כספות

דלת הכספת, לרוב נמצאת בשימוש יום יומי, ממש כמו כל דלת אחרת, לכם עם השנים היא יכולה להחליד, או להתקלקל, לכן במקרים אלו תוכלו להיעזר במנעולן שיסדר עבורכם את התקלה או שיחליף לכם חלק לחדש ואיכותי יותר. התקלות הפופולריות בהן אנשים נזקקים לשירותי פריצת כספות בחיפה, הן רבות וניתן לראות כי הנפוצות הן: בעיה במנעול, בעיות חלודה, בעיה בדלת עצמה, תקלה בפינים או בצירים,  שכחת קוד אישי לפתיחה, או כל תקלה אחרת שבגינה לא ניתן לפתוח את דלת הכספת מכל סיבה. במקרים אלו, תוכלו להיעזר בחברות או בפורץ כספות בצפון שיפרוץ בבטחה לכספת ולאחר מכן יסייע לכם לפתור את הבעיה.

איך תבחרו פורץ כספות מקצועי ואמין במקרי חירום?

בדקו כי הפורץ עובד עם רישיון – פורץ כספות בצפון, חייב לעבוד עם רישיון מיוחד אותו הוא מקבל ממשטרת ישראל ומגופים רשמיים אחרים. לכן טרם בחירת מנעולן וודאו כי הוא מחזיק רישיון שכזה ובקשו לראות את הרישיון טרם פעולת הפריצה.

וותק וניסיון – ככל שלפורץ כספות יהיה יותר ניסיון בתחום, כך הוא וודאי יכיר את כל סוגי הכספות ומהנעולים בשוק. לכן, בדקו כי מדובר באדם אמין על ידי המלצות של חברים או מכרים או על ידי פורטלים שונים המציעים דירוג של בעלי מקצוע בתחום .

עלויות הפריצה – מחירים משתנים מפורץ לפורץ וכמובן תלוי  בשירות המתבקש ובסוג המנעול או הדלת אתה עליו לפרוץ . ישנם מקרים בהם יש צורך מלבד הפריצה לבצע תיקון של המנעול או להחליף מנעול, כך שהמחיר יכול להשתנות. בכל מקרה,  על מנת למצוא מחיר אטרקטיבי עבור פריצת כספות בחיפה, מומלץ לבצע סקר שוק מעמיק ולבחון כמה אופציות. 

 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790