סוגי תקלות בדלתות ותיקונם

כשמדובר על ביטחון דלת הבית או דלת המשרד, אין מקום לפשרות, שהרי הדלת היא זאת שמגנה עליכם כאשר אינכם נמצאים בבית או בעסק וכלל בכל שעות היום והלילה. המנעול הוא גולת הכותרת בכל דלת, אם זה בדלת הרכב, דלת הכניסה לבית, דלת פנימית בבית או במשרד, דלת הכספת ועוד.  הרי כשהוא אינו תקין מכל סיבה שהיא, אם זה בשל תקלה או בשל אובדן או גניבת מפתחות, נוצר מצב חירום בה דלת הבית אינה נפתחת כלל וכלל, כך שיש לבצע פריצה או תיקון מנעולים בחיפה על ידי מנעולן בחיפה אשר מומחה בכל הקשור לתיקון מנעולים בצורה מקצועית.

מבצע על החלפת מנעולים

סוגי תקלות שונות במנעול הדלת

מנעול אינו נפתח, כלומר המפתח לא מסתובב בו – תקלה זאת יכולה לקרות בשל חלודה או שחיקה של המנעול. לעיתים ניתן לפתור את התקלה על ידי התזת שמן מיוחד אשר משמן את המקום וגורם למפתח להחליק פנימה ולפתח את הדלת. אך חשוב לציין כי לא כל שמן יעשה את העבודה, אלה רק שמן מיוחד המיועד למקרים אלו, עליכם לדעת כי שמן שאינו מיועד לכך יוכל לגרום למנעול ליותר נזק מאשר תועלת. כמובן שבמקרים ש השמן אינו עוזר, יש לבצע תיקון מנעול פלדלת חיפה על ידי מנעולן מקצועי.            

שיפוץ וציפוי דלת פלדלת על ידי אומן המפתח                               

מקרה שמנעול לא נפתח או אינו ננעל

אם המנעול בדלת לא נפתח או נסגר על ידי המפתח, ניתן גם במקרים אלו להשתמש בשמן מיוחד המיועד לכך ולשמן את האזור, אך בכל מקרה חשוב שלא לנסות להכות או לבעוט הדלת וודאי שלא לדחוף דברים במנעול, מה שיכול לגרום יותר נזק מאשר תועלת. לרוב מקרים אלו קורים בשל תקלה פנימית בתוך הצילינדר או המנעול, כך שמנעולן יוכל לבצע תיקון מנעול פלדלת חיפה.

למידע על חברת אומן המפתח – מנעולן בחיפה

מפתח נשבר בתוך המנעול

ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים מכניסים מפתחות לתוך מנעול ומגלים קושי מסוים לפתוח את הדלת וכשהיא אינה נפתחת הם מנסים בחוזקה, מה שגורם למפתח להישבר בתוך המנעול, לרוב, מקרים אלו קורים על ידי מפתחות ישנים ודקים אותם ניתן למצוא כיום בכניסה למחסנים או בדלתות פנימיות בבית או במשרד. גם במקרים אלו יש להזמין מנעולן שיבצע תיקון מנעולים בחיפה או יחליף למנעול לחדש. 

החלפת מנעול על ידי אומן המפתח- מנעולן מוסמך

מפתח לא פותח את הדלת מכל סיבה

אם המפתח אינו פותח את דלת הבת או המשרד מכל סיבה, יכול מאוד להיות שיש בעיה במפתח של הבית ואף בעיה המנעול עצמו. במרקים אלו, מנעולן מקצועי יוכל לבדוק את הבעיה ולקבוע היכן אם היא נמצאת, כך שלעיתים יכול להיות שתדרשו רק לשכפל מפתח ולא לתקן או להחליף את המנעול. 

המפתח מסרב לצאת מהמנעול
תקלה זאת היא נפוצה ויכולה לקרות בשל תקלה במנעול. במקרה שכזה, חשוב שלא לנסות להכות בדלת או לבעוט בה. ניתן לנסות לשמן את האזור, אך אם השמן אינו עוזר, יש להזמין מנעולן. 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790