חלקי מנעול

מי רשאי להסמיך מנעולן?

לעבוד בתור מנעולן בחיפה (כמו גם בכל עיר או יישוב אחרים בארץ) כרוך בזיקה למקצוע ובמעבר קורס ותכנים הקשורים לכך. מדובר בלימודים שמושם בהם דגש רב על נושאים מעשיים, שכן אין טעם להציע שירותים של מנעולן בקריות מבלי שבוצעה התנסות מעשית רחבה ומעמיקה ככל האפשר בתחומים שבהם מתמחה המנעולן. מעבר לכך, מכיוון שמדובר בתחום רגיש ומיוחד אשר חושף את איש המקצוע למידע סודי ופרטי של הלקוח – יש צורך בקבלת אישור והסמכה מטעם משטרת ישראל וזאת בניגוד למקצועות אחרים.

חלקי מנעול

מנעולנים בקריות מחויבים להציג בפני הלקוחות שלהם את תעודת ההסמכה שניתנה להם מטעם משטרת ישראל. אנשים רבים לא יודעים על כך וחשוב מאד להביא זאת לידיעתם של הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים. במידה ואדם מסוים מזמין שירותים של מנעולן בנהריה, אם לא ידרוש לראות את תעודת ההסמכה – הוא עלול ליפול למלכודת של אדם לא ישר או אפילו נוכל אשר ינסה או יעשה שימוש לרעה במידע שייראה או ישיג אודות הכספת או הדלתות של הלקוח.

החלפת מנעול על ידי אומן המפתח- מנעולן מוסמך

מדוע דרושה הסמכה מטעם משטרת ישראל?

מנעולנים בחיפה עוסקים בנושאים רגישים מאד. כאשר מנעולן יחליף מנעול או צילינדר בדלת הבית של אדם מסוים – הוא בעצם יודע איזה סוג של מפתח יפתח את הדלת וכך יוכל לעשות שימוש לאחר שיוודא שהלקוח לא נמצא בבית. כאשר מדובר במנעולן מקצועי שקיבל את ההסמכה מטעם המשטרה – יש מעקב ופיקוח אחר העבודה והפעילות שלו והוא לא יסכן את הפרנסה ואת המוניטין שצבר. לעיתים המנעולנים מסייעים בפריצה לכלי רכב או לכספות והוא חשוף לתכולתם.

פריצת רכב על ידי  מנעולן מוסמך- אומן המפתח, המאושר על ידי משטרת ישראל

כאשר מזמינים שירות של מנעולן בחיפה (או בכל עיר אחרת) – חשוב לשאול גם בשיחת הטלפון האם הוא מחזיק ברישיון מטעם המשטרה ולבקש ממנו להציגו בעת המפגש הראשוני. מומלץ שלא לבקש שירות ממנעולן המנסה להתחמק מהשאלה או שטוען שהוא יכול להציגה במועד מאוחר יותר או שכלל אין לו. חשוב מאד שלא להסתכן עם אדם שאינו מוסמך שגם עלול לגרום נזק במקום לתקן את התקלה.

אומן המפתח- בעל ניסיון מעל 22 שנה בכל שירותי המנעולנות , מוסמך מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! שירות מקצועי ואיכותי עם זמינות 7\24 והגעה מיידית! לפרטים נוספים התקשרו 052-2949562