תעודת מנעולן של אומן המפתח

מדוע חשוב שפורץ המנעולים יהיה מורשה מטעם המשטרה?

בניגוד לתחומי עיסוק רבים אחרים – תחום המנעולנות הוא תחום מיוחד במינו, שכן לא כל אחד יכול לעסוק בו כאוות נפשו. המנעולנים העוסקים בתחום כיום הם בדרך כלל כאלה שעסקו בתחומים מקבילים במהלך שירותם הצבאי וכך היה להם קל יותר לעסוק במנעולנות גם כמקור פרנסה. פורץ מנעולים בחיפה עשוי להיות חשוף למידע מסווג, פרטי או רגיש של הלקוח והוא חייב לשמור על מקצועיות, מקצוענות וכמובן יושרה על מנת שלא לעשות במידע זה כל שימוש. זו הסיבה שכאשר מזמינים שירות של פורץ מנעולים – חייבים לדרוש את הצגתה של תעודת ההסמכה מטעם המשטרה.

פריצת מנעול באישור המשטרה

במשטרת ישראל השכילו להבין שלא כל אחד רשאי לעסוק בתחום מיוחד זה ולכן המשטרה לוקחת חלק בהסמכת אלה שסיימו את הלימודים התאורטיים והמעשיים בתחום זה. בוגר לימודים שיציג הוכחות לכך שסיים בהצלחה את הלימודים ועמד בכל המטלות, יש לו אישור רשמי על פתיחת העסק ואין לו רישום פלילי – יוכל לקבל את ההסמכה הנכספת. כאשר מזמינים פורץ מנעולים בקריות – חובה לוודא שהוא נושא תעודה זו ולא מומלץ להקל ראש בנכונותו להראותה.

פריצת רכב על ידי אומן המפתח

מה קורה אם אין לפורץ המנעולים את התעודה מטעם המשטרה?

מצב זה מקביל למצב שבו מזמינים איש מקצוע מבלי שיש הוכחה שהוא אכן רשאי לעסוק בתחום. כפי שלא מזמינים נותן שירות שלא יכולים לוודא את טיב העבודה שלו או את האישור שלו לעסוק בתחום זה – כך מומלץ שלא להזמין פורץ מנעולים בחיפה מבלי שהוא יכול להציג את תעודת ההסמכה של משטרת ישראל. גם אם הוא יאמר שיש לו ניסיון רב והוא יכול לסייע בכל מצב – עדיף שלא להזמין אותו.

גם בעיסוק כמו פורץ מנעולים בקריות עלולים להיות מתחזים או נוכלים ולכן דרישה של הצגת תעודת ההסמכה מטעם משטרת ישראל יכולה להגן על הלקוח שלבטח ממילא שרוי במצוקה לא קטנה. בעצם דרישתו לראות את התעודה הוא בעצם יגן על עצמו ועל קרוביו מביצוע פעולה שעלולה להתברר כלא חוקית על ידי מנעולן מתחזה.

אומן המפתח- מנעולן מוסמך עם מעל 22 שנות ניסיון בשירותי המנעולנות, מאושר מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! הגעה מיידית! ושירות איכותי ואמין ללא דופי לפרטים לחצו כאן! 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790