ידיות בהלה מותקנות על ידי אומן המפתח

מדוע חשוב להתקין ידיות בהלה?

ידיות בהלה הן אביזר חובה בכל דלת המותקנת במבנה ששוהים בו אנשים. ידית הבהלה בדרך כלל מותקנת בנוסף למנגנון פתיחה ונעילה הרגיל. ישנן דלתות מיוחדות במבנה שאמורות להיות בשימוש אך ורק בשעת חירום ואסור לעשות בהן שימוש בשגרה. גם דלתות אלה תהיינה מצוידות בידיות בהלה. מהשם שלהן ניתן להבין את הייעוד ואת התפקיד שלהן – עליהן להיות קלות מאד לשימוש ועליהן לאפשר פתיחה מהירה בדחיפה של הדלת על מנת שבעת שריפה או מצב סכנה אחר אפשר יהיה להימלט מהר ככל האפשר מן המבנה.

מנעולנים בחיפה (כמו גם מנעולנים המועסקים בכל רחבי הארץ) הם אנשי המקצוע שעוסקים גם בתחום זה של התקנת ידיות בהלה. הם אל יהיו בקיאים בנושאים של התנהגות או התנהלות בשעת חירום אך יוכלו להגיע לכל ארגון, חברה או משרד ולקבל הנחיות לביצוע ממונה הבטיחות. מנעולן בנהריה, למשל לא יוכל להבין מדוע נבחרה דלת זו או אחרת להיות דלת ליציאת חירום אך במידה ויתבקש להתקין בה ידיות בהלה או לתקן ידיות בהלה קיימות – יהיה עליו לעשות כן.

התקנה של ידיות בהלה מבית אומן המפתח

במה עוד עוסקים מנעולנים?

כאמור, ידיות בהלה עשויות להיות ההבדל בין דלת תקינה לבין דלת שאינה תקינה ובמקרה הצורך לא תאפשר את יציאת המילוט הדרושה עבור האנשים שנוכחים במבנה. פרטי הקשר של מנעולן בקריות יהיו תמיד בהישג יד על מנת שאם יתגלו בבדיקות שגרתיות שידית בהלה זו או אחרת אינה תקינה – אפשר יהיה להזמין אותו באופן מידי על מנת שיגיע ויתקן. זו הסיבה שמפעם לפעם נערכים תרגילים בארגונים וחלק מהבחינות קשור לתקינות דלתות המילוט.

מנעולן בחיפה צריך להיות בקיא ובעל ידע טכני הקשור בהתקנת ידיות בהלה. במידה ואין ברשותו את הידע הזה הוא לא יוכל לספק את השירות המבוקש, שכן מדובר בשירות שאין להקל בו ראש ובמקרה אמתי יכול להציל חיים. כיום ישנם כמה וכמה סוגים של ידיות בהלה ומנעולן המתמחה בתחום זה יוכל להמליץ על הסוג המתאים ביותר עבור כל דלת וכל מסדרון.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790