חלקי מנעול להדגמת פריצה לבית

כך תפחיתו את הסיכון לפריצה לביתכם

 ישנן לא מעט דרכים אשר באמצעותן ניתן להפחית באופן משמעותי את הסיכון שפריצה לבית או לדירה אכן תתרחש. כאשר נוקטים בכמה משיטות אלה או אפילו באחת מהן – כבר אפשר לחוש בטוחים יותר בתוך הבית. רובן ככולן קשורות להימצאות אביזרי נעילה יעילים ומתוחכמים הן על הדלתות והן על שאר הפתחים של הבית – חלונות ומרפסות. בדלת הכניסה לבית כדאי שיהיו כמה מנגנוני נעילה. כיום ישנם סוגים שונים של מנגנונים שניתן וכדאי להצטייד לפחות באחד מהם – מנעול צילינדר בדלת, מנעול עליון בנוסף למנעול המפתח הנמוך יותר, שרשרת ומנעול ידני בצד השני של הדלת וכמובן מערכת אזעקה המופעלת במידה ומישהו פורץ אל הבית.

חלקי מנעול להדגמת פריצת מנעול

בשאר הפתחים מומלץ להתקין סורגים ויש גם אנשים אשר רוכשים מערכות אזעקה הכוללות מצלמות וגלאים המבוססים על נפח או תנועה. כך קל להבחין אם אדם מסוים מתקרב אל הבית מכיוון שבדרך כלל בני המשפחה לא עושים בו שימוש. חשוב לוודא שהחלונות תמיד יהיו סגורים במידה ולא נמצאים בבית או כאשר הולכים לישון. כאשר נשמעת דפיקה בדלת חשוב להציץ דרך חור העינית ולזהות את מי שעומד מן הצד השני של הדלת. במידה ולא מזהים – אפשר לפתוח לכדי חריץ ולנעול באמצעות הסוגר המאפשר פתיחה מינימלית. זאת רק על מנת להבין במי מדובר ולפתוח במידה וניתן.

כאשר מסגלים פעולות אלה בשגרה אין ספק שהסיכון לפריצה יהיה הרבה יותר נמוך עד כדי בלתי אפשרי. מומלץ להזמין איש מקצוע מדי פעם לבדוק את תקינות המנעולים. לאומן המפתחות צוות מנעולנים מקצועי בחיפה בקריות ובצפון בכללי.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790