כספות בחיפה

הכל על שירות פריצת כספות

פריצת כספות

מצאתם את עצמכם עם כספת נעולה ללא אפשרות פתיחה ובתוכה פריטים החשובים לכם? אל חשש, בדיוק בשביל המקרים האלה ישנם אנשי מקצוע המתמחים בתחום של פריצת כספות. לא כל אחד יכול להיכנס למקצוע, ומדובר במקצוע הדורש רישוי מסודר. הסיבה לכך היא די ברורה. המדינה רוצה שתהיה שליטה בכל האנשים העוסקים במקצועות שאלמלא היה רישיון בידיהם, היו הם נחשבים לפושעים. הרי אם תמצאו את עצמכם אי פעם פורצים לכספת יהיה זה בגלל אחת משתי סיבות: או שאתם פושעים, או שאתם פורצים מורשים.

פורצי כספות זמינים עבורכם בכל עת

כדי למצוא פורצים מורשים, תוכלו להיכנס לאינטרנט ולערוך חיפוש סביב הנושא של פריצת כספות. המדובר במקצוע ייחודי, אך לא תהיה לכם שום בעיה להיחשף למגוון רחב של אנשי מקצוע באזור המגורים שלכם, שיוכלו לעשות את העבודה בשבילכם. בדרך כלל, פורצי כספות מעמידים את עצמכם לספק שירות בכל עת, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

פריצת כספת על ידי אומן המפתח

פריצה מקצועית בלי פיצוצים

תהליך הפריצה יכול להתבצע במגוון אופנים, אבל הוא אף פעם לא נראה כמו בסרטים. כנראה שלעולם לא תמצאו פורץ כספות שמדביק טי אנד טי למנעול ומפוצץ את כל החדר. מה שכן יקרה הוא תהליך מקצועי מאוד שכרוך בהכרה מעמיקה עם סוג הכספת, סוג המנעול המיושם בה, טכנולוגיית הנעילה והאמצעים הנדרשים לביצוע הפריצה. בסופו של דבר, אפשר לפרוץ כל כספת, ואנשי מקצוע בתחום זה לומדים בדיוק כיצד לעשות זאת.

לחצו כאן לקבלת נוסף על פריצת כספות

מה עושים כשהפריצה לא ממש מתקדמת?

איש המקצוע יגיע אליכם עם ארגז כלים, בו תוכלו למצוא שלל מכשירים שאת חלקם מעולם לא ראיתם, ועל חלקם מעולם לא חשבתם ככאלה שיכולים לסייע בפריצת כספת. תהליך הפריצה יכול להימשך בין דקות ספורות לשעות ארוכות, בהתאם לסוג הכספת ומורכבות הנעילה שלה. במקרים נדירים ביותר, כאשר לא ניתן לפרוץ את הכספת בדרכים קונבנציונליות, ייתכן ויהיה צורך לבצע חיתוך של הכספת באמצעות דיסק. זה הוא כמובן תהליך שדורש זמן, עושה הרבה רעש והרבה לכלוך, ובהתאם לכך גם יעלה לכם יותר. אבל כמו שכבר אמרנו, אם אין שום דרך אחרת לפתוח את הכספת, אז עושים מה שעושים כדי לפתוח אותה, ואחרי שנפתח אותה, נמצא איך לנעול אותה מחדש או להחליף אותה בכספת חדשה. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790