מנעול ביומטרי

הטכנולוגיות החדישות לנעילת הבית או הוילה

מיגון הבית הוא סוגיה חשובה מאוד עבור רבים ועל כן בתי אב רבים ממוגנים את ביתם בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אם גם עבורכם מיגון הוא שם המשחק ומילה נרדפת לביטחון, כדאי שתכירו את הטכנולוגיות החדישות ביותר ואלו שמאפשרות לכם לנעול את הבית ולהישאר בטוחים. אחד המנעולים המתקדמים יותר בעידן הנוכחי הם המנעולים הביומטריים – אלו הם מנעולים יעילים ובטוחים עד מאוד. חשוב להבין כי מנעול מתקדם ככל שיהיה, אפשר לפרוץ כך שזה עניין של זמן בלבד עד שתמצא הדרך לפרוץ מנעול מתקדם ככל שיהיה.

פורצים מקצועיים שזו עבודתם, מוצאים את הדרך לפרוץ כל מנעול, כך שככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך מתקדמות גם שיטות הפריצה ועל כן חשוב להקפיד ולהתקדם יחד עם סוגי המנעולים החדשים שיוצאים אל השוק.

מנעול ביומטרי

מנעול ביומטרי הוא מנעול המורכב ממנגנון סריקה בעל טביעת אצבע שנסרקת מבעוד מועד. כל בני המשפחה יסרקו את טביעת האצבע שלהם אל המקום המיועד ורק הם אלו שיוכלו לפתוח את ביתם. סריקת טביעת האצבע אמנם עתידה להבטיח ביטחון גבוה, אך הלכה למעשה הסתבר כי שיטה זו פחות מומלצת מיתר שיטות הנעילה כל עוד מדובר בדלת כניסה.

מנעול ביומטרי

מנעול צילינדר

מנעולי צילינדר הם מנעולים חזקים שקשה מאוד לפרוץ ועל כן הם מומלצים לכניסות ראשיות. בעידן הנוכחי מוענק ללקוח כרטיס חכם ורק באמצעותו ניתן לשכפל את המפתח כך שההגנה היא כפולה ומכופלת. בין אם אתם מחפשים מנעולים חכמים עבור הבית שלכם, וילות להשכרה שאתם מנהלים או אפילו למשרדים שלכם, מנעולי צילינדר הם בהחלט אחד המנעולים הכי מומלצים שקיימים כיום בשוק

נעילת דלת הכניסה כחלק מבית חכם או וילה מפוארת – נעילה פופולארית פחות אך בהחלט נוכחת, היא נעילת הדלת מרחוק, דהיינו מתן פקודה באמצעות אפליקציה ייעודית לנעילה או פתיחת דלת הכניסה. מנעול זה אינו נתמך במפתח ועל כן יכול כל אחד מבני הבית לצאת ולהיכנס ללא מפתח, מה עוד שעצם העדר המפתח, ממזער את הסיכון שאדם זר ישכפל את המפתח ויכנס אל הבית.

כיצד מתקינים את המנעולים החדשים

על מנת להתקין מנעול מתקדם שיקשה על הפורצים את המלאכה, יש לתאם עם מנעולן יום ושעה להתאמה אישית של המנעול הרצוי. מנעולן 24/7, יוודא את הצרכים האישיים שלכם ויעניק לכם את סך האופציות הקיימות ברשותו. ככל שתשכילו לבחור במנעולן מקצועי ומוביל בתחומו, כך תוכלו לסמוך על המלצותיו ולבחור לעצמכם את המנעול המבוקש. קחו בחשבון כי באותה המידה שקשה לפרוץ מנעולים אלו, כך יהיה קשה גם לבעל מקצוע כגון מנעולן במרכז או מנעולן בדרום לפרוץ את המנעול באם איבדתם מפתח וסביר כי לאחר הפריצה תאלצו להחליף מנעול.

לסיכום אם גם אתם מחפשים פורץ מנעולים להתאמת מנעול חכם לדלת הבית או הוילה שלכם, קבלו המלצות מחברים ומכרים שנעזרו בשרותיו של מנעולן עליו הם סומכים. על פי רוב, המלצות אותן תקבלו מחברים, נטולות אינטרסים שיווקיים ועל כן ניתן לסמוך עליהן.