פריצת מנעול על ידי אומן המפתח

החלפת צילינדר טירת הכרמל

 רק מנעולן מקצועי הפועל באישור משטרת ישראל, יוכל לספק עבורכם את כל שירותי המנעולנות הקיימים בשוק אם זה שירותי פריצה לכל סוגי הדלתות, החלפת צילינדרים,  שכפול מפתחות, תיקון חלקים בדלת כמו – עינית, ידית, פינים, חריצים ועוד ובכלל את כל שירותי המנעולנות הקיימים בתחום זה. כאשר המנעול מתקלקל, או במקרה של אובדן או גניבת מפתחות –  אין מקום לפשרות ואנשים מעוניינים בפתרון מהיר וקל, בזמינות מידית, וכמובן במקצועיות רבה מצד בעל המקצוע ולבל נשכח גם מחיר אטרקטיבי בגין השירות הנדרש.

מבצע על החלפת מנעולים  

החלפת הצילינדר רק על ידי מנעולן מקצוען! 

החלפת צילינדר טירת הכרמל חייבת להיעשות רק על ידי מנעולן מנוסה ומיומן בהחלפת צילינדרים מכל הסוגים ולכל סוגי הדלתות, תוך שימוש בצילינדרים איכותיים מהיצרנים המובילים בארץ ובעולם ובכן בשיטות עבודה חדשניות ומקצועיות אשר יבטיחו את שביעות רצונכם וביטחון מלא כאשר אינכם נמצאים בביתכם או בשעות לילה מאוחרות כשכולם ישנים. כיום, לאור המחירים האטרקטיביים של צילינדרים איכותיים, נראה כי אנשים רבים מעדיפים לוותר על עניין תיקון צילינדר, גם אם הדבר אפשרי והם מעדיפים "לנצל" את ההזמנות ולהחליף לצילינדר חדש ואיכותי יותר. 
 
 
צילינדר לאחר החלפה  
זכרו – כי כאשר הדבר מגיע לשקט הנפשי והביטחון שלכם ושל לדייר הבית – אין מקום לפשרות ומומלץ לבחור במנעולן אמין ומקצועי בעל ניסיון רב בתחום, מכיוון שהחלפת צילינדר באופן לא מקצועי על ידי חובבן או חאפר עלולה לגרום נזק רב לדלת הבית, ואף להותיר את הבית בצורה לא מוגנת, מה שמהווה טרף קל לפורצים והם יכלו לפרוץ בקלות לדלת ביתכם ולבצע את זממם. 

כיצד מתבצעת החלפת צילינדר בצורה מקצועית?

 החלפת צילינדר נעשית על ידי מנעולנים מנוסים ומיומנים אשר מכירים היטב את כל סוגי הדלתות והצילינדרים בשוק, חשוב לציין כי דבר זה אינו מובן מאליו, שהרי קיימים בשוק סוגים רבים של צילינדרים, חלקם תוצרת חוץ המיובאים לארץ וחלקם מיוצרים בישראל, כך שעל מנעולן להכיר מקרוב את כל סוגי הצילינדרים והדלתות על מנת להתאים לכם בקפידה את הצילינדר לדלת הבית וגם להרכיב אותו בצורה יסודית ומקצועית. את החלפת הצילינדר מבצע מנעולן על ידי כלים שברשותו וגם בעזרת ידע רב שצבר עם השנים וטכניקות שונות. לרוב, מנעולנים מקצוענים עוברים השתלמויות שונות בהם הם לומדים להכיר סוגים שונים של צילינדרים ואביזרים אשר יסייעו להם להמליץ לכם עם צילינדר איכותי בעת הצורך.   
צילינדר להחלפה בחיפה

מתי יש צורך להחליף צילינדר?

החלפת צילינדר בטירת הכרמל על ידי מנעולן מקצועי מתבצעת במקרים הבאים: כאשר הצילינדר התקלקל או נשחק עם השנים, במקרה של אובדן או גניבת מפתחות, במקרה שעוברים לבית חדש ויש צורך להחליף מפתחות, במקרה שהמפתח נשבר או נתקע בדלת או אם ברצונכם לשדרג את הצילינדר לטובת חדש ואיכותי יותר. 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790