החלפת צילינדר בקריות

לא פעם אנשים במהלך חייהם נזקקים לשירותיהם של מנעולנים בשל סיבות שונות, שהרי כאשר מדובר בדלת הבית, זאת שמגנה על הפרטיות שלכם – אין מקום לפשרות ויש לבחור את בעל המקצוע הטוב ביותר וכמובן צילינדר איכותי ביותר. החלפת צילינדר רב בריח קריות מכל סיבה שהיא, היא הזדמנות מצוינת להבטיח לכם שקט נפשי וביטחון, גם כאשר אינכם בבית או בשעות לילה מאוחרות כשכולם ישנים. לכן, בעת החלפת צילינדר, חשוב לבחור את האיכותי ביותר. אך מהו צילינדר איכותי? כזה שלוקח זמן רב לפרוץ אותו בכמה שיותר זמן.

מבצע על החלפת מנעולים

 

למה חשוב לבחור בצילינדר איכותי? וכיצד נקבעת איכותו?
 

בואו נסביר מה זה אומר איכות- כאשר פורץ מעוניין לפרוץ לבית על מנת לבצע את זממו, אין ברשותו זמן רב על מנת לפרוץ את הדלת ולפתוח אותה, אלה יש ברשותו זמן קצוב של דקה או שתיים מינימום, כך ששכל שייקח זמן רב יותר לפרוץ את הצילינדר, כך הוא יוותר ויפרוץ דלת אחרת בה מותקן צילינדר פשוט קל לפריצה. צילינדר איכותי – הוא צילינדר שלוקח לפחות חמש דקות לפרוץ אותו וזהו זמן רב עבור פורצים. לכן, החלפת צילינדר בקריות חייבת להיעשות על ידי מנעולן מקצועי אשר ייעץ לכם לבחור את הצילינדר האיכותי ביותר העומד בקריטריונים אלו. 

צילינדר להחלפה של אומן המפתח 

האם כל אחד יכול להחליף צילינדר לבדו?
 

למעשה, ניתן לרכוש צילינדר בחנויות "עשה זאת בעצמך" ולהתקין באופן עצמאי. אך קחו בחשבון כי בחירה לא נכונה של צילינדר, יכולה לטרטר אתכם שוב לאותה חנות על מנת להחליף אותו לאחר אחר המתאים לדלת ביכם, שהרי קיימים סוגים רבים של צילינדרים, חלקם איכותיים וחלקם פחות. מעבר לכך, התקנה לא נכונה של צילינדר, לא תשרת את המטרה והיא – הגנה מירבית על דלת ביתכם. מסיבות אלו, תנו למקצוענים לעשות את העבודה והזמינו מנעולן מקצועי בקריות והסביבה שיבצע החלפת צילינדר בקריות בצורה מקצועית ביותר. מנעולן יוכל להתאים לכם צילינדר איכותי ביותר המותאם בקפידה לדלת ביתכם וגם יתקין אותה בצורה נכונה ובטיחותית.

החלפת צילינדר מבית אומן המפתח

כיצד תוכלו למצוא מנעלן מקצועי לצורך משימה זאת?
 

בחירת מנעולן מקצועי לצורך החלפת צילינדר רב בריח קריות היא לא עניין של מה בכך, שהרי שוק המנעולנים מוצף ולצערנו ישנם גם חפרים וחובבנים רבים. לכן, וודאו כי המנעולן עובד עם רישיון והסמכה לעסוק בתחום וגם בדקו את ניסיונו בתחום המנעולנות. את המנעולנים תוכלו למצוא דרך חברים או מכרים שאולי יוכלו להמליץ לכם עם מנעולן שהם מכירים באופן אישי או לחפש ברשת האינטרנט ובפורטלים שונים המציעים מאגר של מנעולנים וכל בעלי מקצוע אחרים. מומלץ לבצע סקר שוק מעמיק בין כמה מנעולנים על מנת לאמוד את מחירי השוק וגם להתרשם בשיחת הטלפון ממקצועיותו ואמינותו של המנעולן ורק לאחר מכן לבחור במי שנשמע לכם הכי אמין ומקצועי. 

 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790