אומן המפתח בשירות אמין ומקצועי בחיפה

החלפת מנעול פלדלת

להגנה וביטחון מקסימליים – רק דלתות פלדלת

"ביתו של האדם הוא מבצרו", אומר פתגם אנגלי מפורסם – ומי מאיתנו יעז לחלוק על אמירה מוכרת זו? בביתנו הפרטי אנו חפצים להרגיש כמה שיותר בטוחים ומוגנים, ללא חששות מיותרים מפריצות, גניבות או אורחים בלתי רצויים. דלתות פלדלת של חברת רב-בריח מספקות למאות אלפי בתי אב בישראל תחושת הגנה וביטחון מקסימלית, ומהוות את אחד מדגמי דלתות הכניסה המובילים בשוק.

חלק ממה שהופך את דלתות הפלדלת יעילות כל כך בהגנה על הבית הנו מנגנון הנעילה הייחודי שלהן, אשר כולל מנעול רב בריחי שהנו פטנט ייחודי של החברה. לאור ייחודיות זו של מנגנון הנעילה – גם משימה פשוטה כביכול כמו החלפת מנעולים בדלת הכניסה הופכת לפתע למשימה מורכבת המתאימה למקצוענים בלבד.

החלפת מנעול פלדלת

רוצים לבצע החלפת מנעול פלדלת? דעו אל מי לפנות

יכולות להיות סיבות מגוונות אשר בגינן נבחר לבצע החלפת מנעול פלדלת – אובדן המפתח היחיד לדלת הכניסה, ללא יכולת לשכפל מפתח חלופי נוסף; תקלה במנגנון הנעילה הקיים אשר מונע מאיתנו לפתוח או לסגור את הדלת בקלות; צרור המפתחות שלכם נגנב ואינכם רוצים להסתכן בפריצה עתידית; המפתח נשבר בחור המנעול וכעת הוא תקוע בו. במקרים אלו, מומלץ לשכור את שירותיו של מנעולן מוסמך ובעל ניסיון בתחום של החלפת מנגנון פלדלת.

כדאי לא לפנות אל בעל מקצוע שאיננו מנוסה בתחום, ובטח שלא לבצע החלפת מנעולים או צילינדרים שכאלה בעצמכם, שכן עבודה לא מקצועית עלולה לגרום נזק בלתי הפיך למנגנון הנעילה ולחייב אתכם להחליף את דלת הפלדלת כולה. בנוסף, בעת החלפת מנעול פלדלת, שימו לב כי אתם מקבלים עותקים חתומים בשקית או קופסא של המפתחות המיועדים – כדי להיות בטוחים שלא מסתובבים בעולם עותקים לא מורשים של מפתחות אלו.

שומרים על יעילות מנעול הפלדלת לאורך זמן

גם למנעולי פלדלת ישנה תוחלת חיים קצובה, ובחלוף כ-5 שנים ממועד ההתקנה הראשוני מומלץ לבצע החלפת מנגנון פלדלת גם אם לא נתקלתם בבעיה בתפעול המנגנון (מעין החלפת מנעולים "מניעתית"). כך תוכלו לשדרג את מערכת הנעילה למנעולים מדגמים חדשים יותר הקיימים בשוק, וכן למנוע מצב עתידי בו רכיבי המנגנון נשחקים ואתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לבית.

בנוסף, כדי למנוע החלפת מנגנון פלדלת מיותרת (ולחסוך לעצמכם הוצאה כספית לא קטנה), כדאי להקפיד על מספר טיפים לתחזוקה נכונה של המנגנון כגון שימון של צירי ובריחי המנגנון בעזרת תרסיס שימון מתאים.