חלקי מנעול

החלפת מנעול בקרית טבעון

מנעול הדלת הנו רגיש ביותר ביחס לחלקים אחרי בדלת, מאחר והוא בשימוש יום יומי לפחות כמה פעמים ביום, בהם הנכם יוצאים או נכנסים לבית ומסובבים את המפתח הן לשם סגירת הדלת או בפתיחתה. בשנים האחרונות, נראה כי יצרנים רבים מפתחים מנעולים חדשים וחזקים יותר משהיו בעבר, כך שאנשים רבים מעדיפים שלא לקחת סיכון בכל הקשור לביטחון של דלת ביתם ומרבים להתעדכן ולהחליף את מנעול ביתם הישן לטובת מנעול חזק ואיכותי יותר. את החלפת מנעול בקריית טבעון, מבצעים מנעולנים מקצועיים, אשר מתעדכנים בפיתוחים החדשים ובאופציות מיגון החדשניות הקימות בשוק, על מנת לייעץ ללקוחותיהם לבחור את המנעול המתקדם והחדש ביותר.  

מבצע על החלפת מנעולים

החלפת מנעול בכניסה לבית חדש, בין אם היא דירה קנויה או דירה שכורה, היא הזדמנות מצוינת להתחדש במנעול חדש ומתקדם. דבר זה חשוב ביותר מכיוון שלא תמיד ניתן לדעת מיהם הדיירים הקודמים שהתגוררו בביתכם ואולי נותרו ברשותם מפתחות נוספים והם יוכלו להיכנס לביתכם. לכן, חשוב להזמין עוד ביום הכניסה לדירה מנעולן שיבצע החלפת מנעול בקרית טבעון בצורה מקצועית תוך דקות ספורות ויעניק לכם מפתחות חדשים. 

החלפת מנעול 

באלו מקרים יש צורך לבצע החלפת מנעול על ידי מנעול?

החלפת מנעול מומלצת במקרים בהם יש תקלה כל שהיא בדלת הכניסה או בכלל בכל דלת, אם זה דלת פנימית של חדרי הבית, דלת המחסן, המשרד, החנות ועוד. אם אתם במקרה מגלים ליקוי כל שהוא במנעול הדלת – אל תמתינו לשעת חירום בה הדלת לא תפתח כלל, אלה הקדימו רפואה למכה ובעוד מועד הזמינו מנעולן מקצועי אשר יסייע לכם בהחלפת המנעול או בתיקונו. זכרו כי החלפת מנעול במקרה של תקלה, תוכל למנוע מצב חירום בה הדלת לא תפתח וכמובן הוצאה כספית נוספת בגין שירות הפריצה.

החלפת מנעול בקרית טבעון על ידי אומן המפתח

מקרים נוספים בהם כדאי להחליף מנעול:
 

  • במקרה של קלקול או תקלה בצילינדר או במנעול – אם צילינדר או מנעול מתקלקל, נשחק, מחליד ואין אפשרו תקנו בכל דרך, מומלץ להחליפו לטובת מנעול חדש ומתקדם.
  • במקרה שברצונכם לשדרג למתקדם יותר – אם ברצונכם לשדרג את מנעול ביתכם, שזהו צעד חכם במידה ומדובר במנעול מיושן, תוכלו לבצע זאת בקלות רבה ולהחליף למנעול מתוחכם וחדיש יותר.
  • במקרה של פריצה או ניסיון פריצה – אם הגעתם לביתכם וראיתם שמישהו השחית את המנעול בשל ניסיון פריצה, או שפרצו לביתכם והרסו את המנעול, ניתן במקרים מסוימים להחליף רק את הצילינדר, ללא צורך החלפה של כל המנעול כולו או של הדלת כולה, וזאת בתנאי ששאר החלקים לא ניזוקו כלל בדלת.
  • במרקה של החלפת דלת לחדשה – לא כל חברה מציעה דלת שמגיעה עם מנעול איכותי וחזק, לכן אם רכשתם דלת מעוצבת וחדשה לביתכם, תוכלו להזמין מנעולן שיחליף לכן למנעול חזק ואיכותי. 
 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים!

מורשה מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790