פריצת מנעול על ידי אומן המפתח

האם כל מנעולן הוא גם פורץ מנעולים?

מבין תחומי העיסוק הרבים כיום בארץ התחום של מנעולנות הוא תחום שיש עליו פיקוח ומתבצע מעקב אחרי כל אדם שמחליט ללמוד את מסלול הלימודים על מנת לעבוד בתור פורץ מנעולים בחיפה או בכל עיר אחרת. אמנם בסופו של דבר הוא יוכל להציע ולבצע מגוון רחב של שירותים הקשורים בדלתות, אזעקות ומנגנוני נעילה אך עדיין התחום שלו הוא המנעולנות והוא ייחשב גם כפורץ מנעולים. בעצם מדובר על מילים נרדפות ואין הבדל גדול בין זה לבין זה. יחד עם זאת, ייתכן ומנעולן יחליט להציע שירותים אך ורק בתור פורץ מנעולים בקריות ואז הוא פחות יחשיב את עצמו כמנעולן.

 

המנעולן יכול להציע כאמור מגוון רחב של שירותים:

  • החלפת מנעולים, צילינדרים ומנגנוני נעילה של דלתות.
  • שירותי פריצה – לדלתות כניסה או פנים, לכלי רכב ואפילו לכספות.
  • שכפול של מפתח לכל דלת.
  • פריצת דלתות או חילוץ מפתח שנשבר או נתקע בחור המנעול.

מה צריך לדעת כשמזמינים פורץ דלתות בחיפה?

בניגוד לשירותים אחרים שנתקלים בהם דרך אנשי מקצוע רבים – המנעולנות היא עסק מיוחד במינו. כאשר יוזמן פורץ מנעולים בקריות על מנת לסייע בפריצה לכלי רכב או לכספת – הוא בעצם יהיה חשוף למידע רגיש או פרטי של הלקוח. עליו להפגין יושרה, כנות ומקצועיות בכך שלא יתעסק בעניינים אלה ויהיה מרוכז אך ורק בשירות שאותו עליו לתת. בנוסף לכך, סביר להניח שמדובר במצב לחוץ ומתוח והלקוח חייב לדעת שיש לו על מי לסמוך ושהמנעולן לא יעשה במידע שגילה שום שימוש לרעה.

פורץ מנעולים מוסמך, מיומן ומקצועי יידע לשים את הסקרנות שלו בצד ולעמוד לרשות הלקוח המודאג. חשוב לדעת שהשם הטוב והמוניטין שלו מונחים על הכף והוא לבטח לא ירצה לקלקל לעצמו את הפרנסה בביצוע מעשה שאינו מוסרי או מקצועי. מסיבה זו חשוב מאד לוודא שמזמינים מנעולן שיש לו את תעודת ההסמכה מטעם משטרת ישראל וכך להיות בטוחים שאפשר לסמוך עליו ולבקש ממנו לבצע את השירות הדרוש, גם אם יש צורך בשירות בשעה לא שגרתית.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790