האם דלת פלדה חסינה לפריצות יותר מדלת עץ?

כיום ישנם סוגים רבים של דלתות בעלות תכונות ומאפיינים שונים – חומרי גלם שמהם עשויות הדלתות, סוג מנגנוני הנעילה שהדלתות מצוידות בהם, סגנון העיצוב של הדלת והמראה החיצוני שלה, כולל כל האלמנטים שדרושים שיהיו בדלת – ידית, סוג הצירים, הגודל והמידות ואופן הפתיחה (פנימה והחוצה או דלת הזזה).

אנשים רבים חושבים שדלת העשויה מפלדה חסינה יותר מדלת העשויה מעץ. אין סימוכין שטענה זו נכונה באופן חד משמעי אך יש יתרונות וחסרונות לדלתות העשויות מפלדה כמו גם לדלתות העשויות מעץ. דלת מחרסינה קשה הרבה יותר לפרוץ, שכן היא קשה ועמידה הרבה יותר ומסתירה בחלק הפנימי שלה את מנגנוני הנעילה. תכונה אחת שיש בדלת הפלדה ואין בדלת העשויה מעץ היא שהפלדה עמידה באש.

דלת עץ חסינה לפריצות

דלתות העשויות מפלדה מורכבות מקורות פלדה וביניהם מוחדרים האביזרים של מנגנון הנעילה. בדלת העשויות מעץ מדובר בקורת עץ מלבנית במידות הדרושות, שרק חלק מהעץ הפנימי הוצא ממקומו על מנת להתקין את מנגנון הנעילה. כך כל הדלת היא בעצם יחידה אחת של עץ מסיבי, כבד וקשה ומבחינת סיכון לפריצה אין ספק שגם דלתות אלה אינן קלות כלל לפריצה.

 
דלת מתוקנת לאחר החלפת צילינדר

כאשר מעוניינים לקנות דלת כניסה חדשה לבית חשוב מאד לבחון את כל התכונות והמאפיינים של הדלתות השונות על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר איזה דלת הכי תתאים. כמובן שהמיגון של הדלת הוא תכונה שאין להקל בה ראש מפני שאף אחד לא היה רוצה שיפרצו אליו הביתה. אומן המפתח מספק שירות מנעולנות מידי בקריות. הידע הרב שצברנו בתחום המנעולנות יבטיח לכם טיפול יסודי על ידי צוות מנעולנים מקצועי ושירות אמין ואיכותי. לקבלת שירות התקשרו 1800-780-790

לפרטים נוספים של שירותי מנעולן מקצועי בחיפה לחצו כאן

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790