פריצת רכב על ידי אומן המפתח

איך נשמור על הרכבים שלנו מפריצות

מי מאתנו לא נזקקו בזמן כזה או אחר לפריצת רכב נעול, לאחר שאיבדנו את המפתח אליו או שמערכת הנעילה התקלקלה? ומנגד, כולנו מכירים את החשש שהרכב האהוב שלנו ייגנב. בין אם מדובר בהגנה מפני פורץ רכבים ובין אם בהזדקקות לפריצת רכב עקב איבוד מפתח או תקלה מסוג אחר, הדבר הנכון לעשות הוא להיעזר בשירותיו של מנעולן מוסמך.

מנעולן רכב – כי מקצועיות היא שם המשחק

אם בעבר פגשתם מנעולנים כשמשפחתכם ביקשה לשכפל מפתח, הרי שבימינו עבודתו של מנעולן – ובפרט מנעולן רכב – נעשתה מורכבת ומחייבת היכרות עם מערכות נעילה ואזעקה העושות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. רק עבודה עם מנעולן מוסמך שניחן בהכשרה יסודית, בידע המקצועי המקיף והעדכני ביותר ובניסיון מעשי בתחום תבטיח לכם הגנה מקסימלית מפני פריצת רכב. אם אתם זקוקים, לדוגמה, לפורץ רכבים, עליכם לוודא שהוא בעל ניסיון, מקצועי ואמין, הוגן במחיר וזמין לעבודה מיידית. לכן אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

 

מנעולן רכב

 

בימינו, מנעולן מקצועי אינו רק פורץ רכבים או דלתות מיומן, אלא גם ובעיקר מומחה למערכות אלקטרוניות מתוחכמות הנחוצות על מנת להעניק לרכבכם, ביתכם או העסק שלכם את ההגנה המקיפה, היעילה והאיכותית ביותר שישנה בשוק כיום. לצד זאת, עליו להיות נותן שירות ברמה גבוהה בכל הנוגע ליחס אנושי, נעים ואדיב ללקוח, לנגישות וזמינות ולזריזות במתן התוצאה הרצויה. אם למשל נתקעתם מחוץ לדירה באמצע הלילה, עליכם לדעת שהמנעולן שתיעזרו בשירותיו יוכל להכניס אתכם הביתה תוך זמן קצר מבלי לחייב אתכם בשל כך בעלות הגבוהה מן הסביר. מכל הסיבות הללו, איש מקצוע רציני בתחום הוא מי שניחן בשילוב יוצא הדופן בין מומחיות, ניסיון ושירותיות.

פריצת מנעולים עבור אופניים חשמליים? 

גם אם רכשתם את מיטב הציוד והאביזרים עבור אופניים חשמליות, יתכן כי תזדקקו למנעולן מקצועי. זאת מכיוון שלמרות איכות המנעול וכו', תמיד ישנה האפשרות לשבירת המפתח במנעול עכב שימוש ביתר כוח, איבוד המפתחות וכו'. במצבים שכאלו נדרש מנעולן לפריצת המנעול או במקרים חריגים חיתוך השרשרת. 

אומן המפתח – למעלה מ-22 שנות מצוינות

אומן המפתח הוא מנעולן מוסמך החבר בארגון המנעולנים של ישראל ומורשה משטרת ישראל לפריצת מנעולים. היותו זמין עשרים וארבע שעות ביממה לעבודה מיידית, המחירים ההוגנים והנוחים שהוא מציע ובעיקר, השירות המקצועי והאמין שהוא מספק, המתבסס על ידע וניסיון שאין להם תחליף, הופכים את אומן המפתח למנעולן רכב מהמובילים בישראל. לצד היכרותו הבלתי אמצעית עם מערכות אבטחת הרכב, הבתים והמשרדים המשוכללות ביותר, הניסיון רב השנים שלו בתחום, כישוריו המקצועיים הנדירים והזריזות בה הוא מסוגל לפרוץ כל מנעול, הוא מקפיד להעניק יחס אדיב ואישי לכל לקוח.

בכל הנוגע למנעולים – אנחנו המפתח שלכם לשירות הטוב ביותר. התקשרו אלינו עוד היום! אנחנו עובדים 24/7 כולל שבתות וחגים.