התקנת עמודי חניה

איך מתקינים בצורה מקצועית עמוד חניה?

עמוד חניה הוא בעצם מחסום חשמלי שאינו מאפשר מעבר עבור מי שאינו מחזיק בשלט הרחוק לפתיחתו של המחסום. ברובם המוחלט של המקרים מותקנים עמודי חניה בכניסות לחניה פרטית של דיירי בניין משותף או בניין משרדים וכל מי שאמור להיכנס מקבל לידיו שלט רחוק שבאמצעותו הוא פותח את המחסום כל אימת שעליו להיכנס. כיום ישנם עמודי חניה הפועלים על ידי זיהוי מספר הרישוי של הרכב או על ידי חיוג למספר מסוים דרך הטלפון הנייד.

עמוד חניה להתקנה של אומן המפתח

מנעולנים בחיפה (או בכל מקום אחר) הם אלה אשר אמונים על שמירת תקינותו של עמוד החניה. הם יידעו איך לבצע בדיקות תקינות מפעם לפעם, איך לתקן תקלות ואילו פעולות תחזוקה כדאי לבצע על מנת שעמוד החניה יפעל באופן תקין וללא תקלות. מנעולן בחיפה יידע לתת שירות הקשור גם במנגנון הפתיחה של עמוד החניה וכך יוכל לסייע רבות בכל מצב שבו נתקלים אלה אשר עושים שימוש בעמוד החניה על בסיס יומיומי וקבוע.

איך מנעולן בקריות יכול לסייע בתקלות של עמוד חניה?

מכיוון שעמודי החניה נמצאים בשימוש תכוף מאד – הם עלולים להתקלקל או שעלול להיגרם להם נזק. בלאי טבעי, טיפות גשם שגורמות לקצר חשמלי בין רכיבי העמוד או טיפול שאינו הולם בעמוד – כל אלה עלולים לגרום לתקלות חמורות, אפילו עד כדי כך שעמוד לא ייפתח כל אימת שצריך. מנעולנים בקריות יוכלו לסייע במקרים של תקלות בעמודי חניה בסביבת האוזר שבו הם נותנים שירות ויוכלו לדאוג שאף אחד לא ייתקע מבלי יכולת לעבור את המחסום בצורה נכונה ובטוחה.

מנעולן בחיפה יידע בדיוק איך לבצע פעולת התקנת עמודי חניה, איך להפעיל את המנגנונים החשמליים של עמוד החנייה, יידע לתת ייעוץ בנוגע למיקום האופטימלי שלו ואיך יהיה הכי נכון למקם אותו ולהביא אותו לידי פעולה. הוא עשוי להיות איש הקשר במידה ודרושה עזרה כלשהי בנוגע לתפקוד תקין של העמוד. הוא יוכל לסייע במקרה של הפסקת חשמל או של כל רעיון אחר בנוגע לייעול התפקוד של עמוד החנייה לטובת פתיחה וסגירה יעילות יותר שלו.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790