שלט חניה לשער חשמלי לאחר שכפול

איך משכפלים שלטי חנייה

לכל אחד עלול לקרות מצב שבו ילך לאיבוד השלט שפותח את המחסום לחנייה, יתקלקל או ייצא משימוש ללא סיבה נראית לעין. על מנת להשיבו למצב תקין או לכוון אותו שוב ניתן לפנות אל מנעולן בחיפה (או כל מנעולן בקרבת מקום המגורים) אך במקרים רבים גם ניתן לעשות זאת לבד. כיום ניתן לבצע שכפול שלטים על ידי תכנות מחדש של שלט חדש, גם אם לא בהכרח נרכש מאותו בעל המקצוע שהתקין את השער החשמלי – אם כי זו האפשרות המומלצת והכדאית ביותר.

שכפול שלט לשער חניה חשמלי מבית אומן המפתח

כאשר יגיע למקום מנעולן בקריות (או לחלופין איש מקצוע הנותן שירות בתחום זה ומתגורר בקרבת מקום) הוא יוכל לפתוח את לוח החשמל ולסייע בפעולה של שכפול שלט לשער החשמלי. הוא יידע מה לעשות ואילו פעולות לבצע על מנת שהשלט החדש יהיה מתואם עם השער החשמלי וייפתח אותו בלחיצת הכפתור הדרושה. מנעולנים בקריות מעדיפים שיזמינו אותם לבצע זאת, שכן התעסקות עם לוח החשמל של המחסום עלולה להיות מסוכנת ולא מומלץ לעשות זאת באופן עצמאי.

מה עוד יכול לעשות מנעולן?

אחד התפקידים המעניינים אך גם המאתגרים של מנעולנים הוא שכפול שלט לרכב. מידת השירות פה חשובה מאד, שכן בדרך כלל יהיה זה מצב בעייתי שבו לא יוכל הלקוח לפתוח את הרכב, לבטל את נעילת הדלתות וחמור מכך 0 לנטרל את מערכת האזעקה. מנעולנים בחיפה עוסקים מסביב לשעון בתיקון שלטים שכאלה ובכך מצילים – פשוטו כמשמעו את הלקוחות העומדים אל מול כלי הרכב הנעול שלהם מבלי שהם יכולים לפתוח אותו ולהמשיך בשגרה שלהם.

שלט חניה לשער חשמלי לאחר שכפול

זו רק אחת מהסיבות שמנעולנים בכל הארץ פועלים מסביב לשעון ולא תמיד נצמדים לשעות הפעילות המקובלות. כאשר לקוח תקוע מחוץ לדלת או מחוץ לרכב שלו בשעת לילה מאוחרת – אין הם יכולים לסרב כאשר הידע והכלים שברשותם יכולים לסייע לו להיחלץ מהמצב הלא נעים ולהביא לידי כך שיחזור הביתה בשלום. זו הסיבה שמנעולנים מציעים שירותים גם בשעות הלילה ובעצם בכל שעות היממה. תמיד כדאי שיהיה בהישג חד כרטיס ביקור של מנעולן מקצועי.

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790