איך לא לאבד את המפתחות

מעבר לעגמת הנפש שבאיבוד המפתח, ישנה טרחה רבה בכל מה שקשור בפעולות שצריך לבצע לאחר שאפסו הסיכויים למצוא אותו.
למקרים בהם נתקעתם מחות לבית או מחוץ לרכב צריך לקרוא למנעולן שיוכל להגיע מידית ולפרוץ את הבית הרכב או כל דבר אחר שאתם צריכים גישה אליו. חשוב שהשירות יהיה אמין ומקצועי בכדי לא לגרום לנזק נוסף. לשירותי מנעולנות בחיפה, בקריות או כל מקום אחר בצפון אומן המפתח ידאג לטיפול מיידי איכותי ומקצועי.

צילום מפתחות על הרצפה שהלכו לאיבוד

ישנם לא מעט טיפים שניתן לחשוב עליהם וליישם אותם על מנת להפחית את הסיכון שהמפתחות החשובים ילכו לאיבוד ולהלן כמה מהם – מציאת מקום קבוע למפתחות בתיק, ברכב או בבית. רוב המקרים של איבוד מפתחות נגרמים כתוצאה מהנחת המפתחות שלא במקום הרגיל. חשוב להנחיל את ההרגל הזה עבור כל בני המשפחה ולסכם על מקום מוגדר וקבוע בו כל מפתחות בני המשפחה יהיו.
כיום ישנם בשוק אביזרים אשר בזכותם ניתן למצוא מפתחות שהלכו לאיבוד. מדובר בשבבים אלקטרוניים זעירים בעלי שלט רחוק אשר באמצעותם ניתן למצוא את המפתחות. השבב האלקטרוני ישמיע צפצוף או יהבהב באור חזק וכך אפשר יהיה לאתר את המקום שבו המפתח או המפתחות נמצאים. 

אומן המפתח מספק לכם שירות איכותי ואמין ללא דופי! מענה טלפוני 7\24 והגעה מיידית! מחירים נוחים! התמחות בכל סוגי המנעולים! לפרטים התקשרו עכשיו 1-800-780-790